Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Sport / ZVEZDA POSLE ANTOLOGIJSKE SERIJE PENALA IZBACILA KOPENHAGEN: Heroj Borjan presudio Dancima! Crveno-beli kroz nezapamćenu dramu do Jang bojsa

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u plej-of za Ligu šampiona posle penala u revanšu sa Kopenhagenom!

KRAJ PRODUŽETAKA!

120. minut – Falk koji je ušao u igru sa klupe, sada izlazi, a manje ga Sotiriu.

119. minut – Falk je krenuo sam ka Borjanu, ali je Gobeljić na vreme intervenisao.

116. minut – I sada kada su snage izjednačene, Danci i dalje atakuju.

113. minut – CRVENI KARTON ZA BIELA! Španac je oborio Žandera u kontri, pa je dobio drugi žuti karton.

111. minut – Lopta je pogodila Degeneka u ruku, Danci su tražili penal, ali ništa od toga.

110. minut – I Marin se našao u beležnici Mažeike.

110. minut – Još jedna odlična odbrana Borjana.

107. minut – Ivanić dobija žuti karton zbog protesta.

102. minut – Dobar šut Vinda, još bolja odbrana Borjana.

101. minut – Šansa za Kopenhagen! Brani Borjan! Dugo se lopta šetala po šesnaestercu, onda je usledio šut i sjajna intervencija Zvezdinog golmana.

100. minut – Potpuni pritisak domaćina, lopta je sve vreme ispred kaznenog prostora Zvezde.

97. minut – Šansa za Kopenhagen! Vind je sjajno proigrao Biela, koji se našao sam pred Borjanom, a onda je sjajno intervenisao Simić.

95. minut – Ivanić je osvojio loptu i istrčao kontru, ali ga je zaustavio Nelson.

92. minut – Fišerov šut sa 19 metara završio je pored gola.

91. minut – Počeo je prvi produžetak, Milojević je iskoristio pravo četvrte izmene, pa je uveo Jevtovića, a izveo Vukanovića.

KRAJ – 1:1 – SLEDE PRODUŽECI

90+2. minut – Prekid za Zvezdu, Pankov je glavom spustio loptu, a Jovančić neprecizno šutirao.

81. minut –  Izmena i kod domaćina – Bartolec umesto Varele

81. minut – Treća izmena kod Zvezde, Boaćija je zamenio Simić, sada crveno-beli igraju bez klasičnog napadača.

79. minut – Domaćini sada vrše pritisak…

75. minut – Izmena u Kopenhagenu. U igru je ušao Mas Haime, najskuplje pojačanje danskog tima i igrač nad kojim je u Beogradu napravljen penal. Iz igre je izašao Holse.

71. minut – Varela je “požuteo” posle prekršaja nad Žanderom.

69. minut – Povredio se Boaći! U duelu sa Nelsonom dobio je udarac u koleno i sa bolnom grimasom ostao da leži.

68. minut – Crveno-beli igraju hrabro, i sa igračem manje bore se prsa u prsa.

63. minut – Prodor i šut Holsea – pored gola.

60. minut – Prva izmena kod domaćina – Falk umesto Stagea.

58. minut – Taktička izmena Milojevića – Pankov umesto Kanjasa.

55. minut – CRVENI KARTON ZA MILUNOVIĆA! Zvezda je ostala sa igračem manje! Milunović je u skoku udario rukom N'Dojea u glavu, pa je dobio drugi žuti karton.

53. minut – PONIŠTEN GOL ZVEZDE! Marin je fantastično izveo prekid, Vukanović je izašao sam pred golmana i matirao ga, ali je litvanski sudija dosudio ofsajd.

50. minut – Žuti karton za Boaćija zbog prigovora.

46. minut – Vladan Milojević je izvršio prvu izmenu. Umesto Milana Rodića, krivca za izjednačujući gol, u igri je Žander.

POLUVREME – 1:1

45. minut – 1:1 – N'DOJE! Bengtson je sa leve strane, pored Rodića, centrirao na “drugu stativu” gde je N'Doje nadskočio Degeneka i Rodića i glavom poslao loptu u mrežu. Sada je rezultat isti kao u Beogradu.

40. minut – Posle kornera za Zvezdu, lopta je izbačena iz kaznenog prostora, tukao je Ivanić sa više od 20 metara – neprecizno.

37. minut – Jovančić je izgubio loptu na sredini terena, a onda faulirao Fišera, pa je dobio žuti karton.

28. minut – “Požuteo” je i Borjan zbog protesta.

27. minut – Žuti karton za N'Dojea zbog žestokog starta na Degeneka, koji je dobio lakat u lice.

25. minut – Zvezda kontroliše dešavanja na terenu. Domaćinu ne dozvoljava da joj zapreti i vreba šansu iz kontranapada.

17. minut – GOOOLLL – 0:1 – BOAĆI! Marin je fantastično centrirao, a Boaći se “ušunjao” na peterac i ubacio loptu u mrežu. “Delije” su u transu.

10. minut – Opasan napad Zvezde, Marin je sa desne strane ubacio loptu u kazneni prostor, prvo je šutirao Gobeljić, ali je izblokiran, a onda je tukao i Jovančić – pored gola.

6. minut – Žuti karton za Milunovića zbog prekršaja (rukom u lice) nad N'Dojeom.

1. minut – Crveno-beli tražili penal! Zeka je zgazio Ivanića u kaznenom prostoru Kopenhagena, a litvanski sudija Mažeika je pokazao da se igra nastavi!

1. minut – Utakmica je počela.

SASTAVI:

Trener Vladan Milojević nije mogao da računa na povređene ofanzivce Bena i Pavkova, kao i na defanzivca Babića. Odlučio je da najistureniji bude Boaći, a krilnu poziciju poverio je Vukanoviću, kao i u prvom meču.

Dakle, pojava Boaćija u prvom timu (umesto Pavkova) je jedina Milojevićeva izmena u odnosu na sastav od pre nedelju dana.

I trener Kopenhagena Stale Solbaken napravio je samo jednu promenu, i to na levom beku, pa je umesto Ovijedu, poverenje ukazao Bengtsonu.

KOPENHAGEN (4-4-2): Gritebust – Varela, Papajanopulos, Nelson, Bengtson – Holse, Zeka, Stage, Fišer – Vind, Ndoje.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić – Kanjas, Jovančić – Vukanović, Marin, Ivanić – Boaći.

U prvom meču u Beogradu bilo je 1:1.

Trener Vladan Milojević ne može da računa na povređene Bena, Pavkova i Babića.

“Čim nemate neke igrače, to otežava situaciju. Ali, to ne sme da bude alibi. Nisu mi potrebni izgovori za bilo šta. Verujem u igrače koji su tu i da će dati sve od sebe. Nije prijatno, ali ne treba pričati o tome. Povrede su takve da neće moći da nastupe”, rekao je Milojević i dodao:

“Spremili smo se da igramo dobro, hrabro, mušku utakmicu, onako kako znamo da igramo. Protivnik je jak, Kopenhagen je u prednosti, ali imamo 90 minuta da damo sve od sebe”.

(Kurir.rs/Kurir sport)

loading...

About admin

Check Also

TURCI DOLAZE DA MOLE ZA MILOST! Njihova budućnost rešava se na Marakani!

Nekada slavni turski klub sa novom upravom pokušava da se vrati na stare staze slave, ...